1. Генеральне прибирання квартири Київ
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Генеральне прибирання квартири Київ

Генеральне прибирання квартири Київ

Вам подобається чиста квартира або котедж? Скільки часу і сил Ви витрачаєте на прибирання квартири Київ?

Якщо підрахувати, то звичайна людина витрачає на генеральне прибирання квартири приблизно 30-40% вільного часу. А  результату від витраченого часу і сил,  не видно вже на наступний день.

Прибирання котеджу займає ще більше часу і сил і доводиться вибирати між приємним проведенням часу і  прибиранням котеджу або генеральне прибирання квартири Київ. Як мінімум раз на сезон ще й потрібно робити миття вікон Київ.

Кожній людині  постійно не вистачає часу і особливо для генеральне прибирання квартири Київ. Кожен день хочеться, щоб було чисто, але без зусиль і затрат часу. Ми надаємо послугу — генеральне прибирання квартири Київ недорого.

Наші клієнти вже давно підрахували різницю між якісним прибирання котеджу,  генеральним  прибиранням квартири Київ та  самостійним прибиранням.

Самостійне прибирання Професійне прибирання
Кількість витраченого часу на прибирання Висока швидкість і якість завдяки застосуванню професійних інструментів
+ +
Фінансові витрати на пошук і придбання діючої хімії Використання професійної хімії та закупівля її оптом
+ +
Ризики зіпсувати дорогі матеріали Постійний досвід і знання властивостей хімії
+ +
Пилосос,  заміна мішків і недостатньо сильне втягування Потужний професійний пилосос,  який витягує забруднення  максимально
+ +
Результат залежить від утоми Гарантія якості
= =
Скільки коштують ваші витрати на квадратний метр? Ми можемо зробити все якісніше,  швидше і всього від 19 грн. за метр квадратний.

Багато клієнтів, порівнявши витрати, розуміють, що викликати професійне прибирання набагато дешевше,  ніж займатися цим самостійно. Генеральне прибирання квартири Київ — це дійсно недорого.

Прибирання котеджу у  Київській області з гарантією якості — це саме та послуга,  яка вам необхідна для повної насолоди — милуватися чистотою своєї оселі. Адже, замовляючи послуги у нас,  Ви можете витратити 100% вашого вільного часу на себе,  не думаючи про необхідність прибирання котеджу.

Що ж входить в послугу генеральне генеральне прибирання квартири Київ,  а також прибирання котеджу:

 1. Перше, що ми робимо приїжджаючи до вас, це пилесосимо весь пил з підлоги,  щоб він не піднімався на прибрані об’єкти.
 2. Далі, в залежності від обсягів і забруднень, йде розподіл об’єктів прибирання між співробітниками:  хтось іде мити вікна, інші — санвузли, протирають світильні прилади та миють кухню.
 3. При виконанні будь-якої складності прибирання котеджу або генеральне прибирання квартири Київ все йде зверху донизу, видаляючи забруднення з усіх поверхонь.
 4. Ми професійно чистимо фільтри кондиціонерів, бо в них накопичується багато пилу.
 5. Миємо дзеркала, скляні елементи, а також всі елементи дизайну.
 6. Всі дерев’яні покриття натираються спеціальними полі-ролями для блиску.
 7. При необхідності можемо почистити м’які меблі, килими на місці.
 8. Всі елементи гігієни проходять дезінфекцію.
 9. Коли всі забруднення видалені,  в тому числі зі стель і стін,  ми починаємо  дезінфекційну мийку підлоги парогенератором.
 10. Пара відварює весь бруд і пил з підлоги, і ми після цього збираємо ще раз все пилосмоком.
 11. Наприкінці,за бажанням замовника, натираємо підлогу полі-ролями для блиску.

При замовленні послуги прибирання заміських котеджів, ми надаємо також і послуги з прибирання територій від після будівельного сміття і будь-якого іншого сміття. У нашій компанії є машини для вивезення після будівельного і будь-якого іншого сміття.

Зазвичай,  прибирання котеджу — це не тільки прибирання його всередині, але й ззовні. Ми прибираємо плиткові покриття ззовні. Протираємо освітлення і будь-які інші елементи ззовні приміщень. Прибирання котеджу, мийка фасаду за допомогою мийки високого тиску та спеціальної хімії.

Прибирання котеджу часто включає і мийку гаража, лазні та інших споруд, що вимагають прибирання. Ми намагаємося зробити кращий сервіс для людей, які цінують чистоту і якість. Ціна прибирання котеджу  не відрізняється від генеральне прибирання квартири Київ  і складає в середньому від 20 грн. за квадратний метр.

Співвідношення якості і вартості приємно здивує Вас. Ціни на генеральне прибирання квартири Київ  відповідають витраченим засобам та вартості роботи наших співробітників.

Ми працюємо у дружному колективі з розуміючими керівниками і тому гарантуємо добропорядність і високу якість виконаних робіт.

Якщо вам пропонують ціни на генеральне прибирання квартири Київ  нижчі ніж 20 гривень за квадратний метр з миттям вікон, то потрібно задуматися про якість послуг. За таку вартість професійне прибирання не можливе. Це не компенсує навіть затрати на закупівлю якісної хімії та використаних  матеріалів.

Миття вікон Київ може замовлятися як в комплексі з генеральне прибирання квартири Кихв недорого, так і окремо. Але зазвичай ми робимо миття вікон Київ разом з генеральне прибирання квартири Київ. Це пов’язано з тим що при замовленні в комплексі виходить дешевше.

Генеральне прибирання квартири Київ недорого,  крім додаткової послуги миття вікон Київ, замовляють  також хімчистку м’яких меблів і видалення плям на ній. Ми надаємо послуги високої якості незалежно від того, чи це  генеральне прибирання квартири Київ,   чи це прибирання котеджу.

Для отримання додаткової інформації про Beste послугах звертайтеся за номерами, вказаними нижче.

 

1 коментария к: “Генеральне прибирання квартири Київ”

 1. Людмила:

  Добрий день! Потрібна ваша допомога з прибирання (комплексне прибирання) двокімнатної квартири 49 кв.м. Територіально — Київська обл., м.Ржищів. 0674622989

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE