1. Еко прибирання без хімії
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Еко прибирання без хімії

Еко прибирання стало вже дуже давно невід’ємною частиною нашого життя.

Зараз все стало на багато простіше за рахунок використання різної хімії. А як прибирали раніше наші бабусі і дідусі ?! У них же не було всієї цієї хімії і вони жили значно здоровішими нас. Подивіться зараз на наших вітчизняних пенсіонерів, вони у свої роки ще «ОГОГО», дай бог що б ми в їхні роки такими були. Зараз екологічна ситуація така, що навіть воду в Києві з крана, практично, смертельно пити. Усе пов’язано з кількістю хімії яка була раніше в наших будинках і яка вона зараз. Зайдеш в магазин, полиці валяться від усякої «ледачою» хімії. Але не всієї хімією можна безпечно користуватися.

Еко прибирання приміщень (квартир, будинків, офісів і т. П.) Наша компанія намагається максимально зменшити кількість використовуваної хімії. Еко прибирання без хімії, це наше новий напрямок, ми вже провели пару тестових прибирань абсолютно не використовуючи хімії. Результат прибирання без хімії нас дуже порадував. Якість практично не впала, хоча і знадобилося більше часу. Прибирання без хімії — це ідеальний підхід коли в сім’ї маленька дитина, або якщо алергія на всяку хімію.

Фахівці нашої компанії навіть тестували хімчистку меблів без хімії, точніше вже буде назвати не «хімчистка», а просто «чистка» так як при чищенні використовувалися натуральні засоби. Результат видалення плям не зовсім нас порадував, так як залишились деякі плями але головне що ми виконали бажання клієнта і почистили килими та м’які меблі, абсолютно без хімії. При очищенні меблів без хімії, ми витягуємо потужністю нашого пилососа, весь пил і бруд. Розбризкуючи досить гарячу воду, абсолютно без хімії, ми миттєво затягуємо її назад в пилосос, разом з усією брудом, що булв в дивані або килимі. У майбутньому, ми будемо збирати всю необхідну інформацію про природні елементах які мають чистячі функції і застосовувати їх на практиці. Це ідеальне рішення проблем алергії на хімію у дорослих так і у дітей.

На одному об’єкті, ми практикували миття вікон абсолютно без хімії. І все вийшло просто відмінно ні на скільки не гірше ніж з хімією. Так само ми помили підлогу абсолютно без хімії і він став досить чистим, але не достатньо блищав так як хімія надає йому блиску, ми налаштовані шукати природні засоби які б дозволили нам робити прибирання, абсолютно без хімії і без втрати результату. Зараз, ми можемо тільки гарантувати якість миття вікон без хімії. Гарантувати якість чищення килимів та меблів без хімії і тільки від бруду та пилу, виводити плями без хімії, потрібно розглядати окремо по конкретному плямі. Отже, ви вже можете себе убезпечити від хімічного шкоди на ваше здоров’я і замовити еко прибирання без застосування хімії. Телефонуйте нам і плануйте виїзд менеджера компанії Beste на огляд об’єкта абсолютно безкоштовно!

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE