1. Настройка компьютера
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Настройка компьютера

Настройка компьютера це доступна послуга для всіх жителів Київської області.

Ми працюємо в Бучі, в Немішаево, в Клавдиево, в Ірпіні, в Гостомелі та по всьому Киево — Сятошинському районі.

Ми надаємо професійні послугуи настройка компьютера Киев.

Виїзд комп’ютерного фахівця до вас коштує всього 100 грн… Установка Windows 7/8 / 8.1/10, настройка компьютера на максимальную производительность та всіх необхідних програм коштує всього 300 грн. Ви побачите нову понад швидкісну життя свого комп’ютера.

Ми настройка компьютера на дому ваш комп’ютер і виявимо всі несправності. При необхідності почистимо всі деталі від забруднень. Пил який накопичується у вашому комп’ютері може бути небезпечним для нього. Пил веде до перегріву системи і в слідстві виводить її з ладу.

Ми гарантуємо збереження всієї необхідної вам інформації. Якщо ви вже встигли її видалити ми спробуємо її відновити. Ваші цінні дані будуть у безпеці.

Установка віндовс та інші послуги доступні в Клавдієво — Тарасовому, Немішаєве, Бучі, Ірпені та в інших місцях Київської області.

Віндовс і всі програми будуть зареєстровані і активовані. Ми даємо гарантію якості.

У стандартну послугу установки Windows входить:

Встановлення / перевстановлення будь-якої версії ОС Windows (XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10)

Налагодження та установка всіх самих нових драйверів

Повний пакет всіх необхідних програм (Office 98, 2007, 2010, 2013 антивірус).

Настройка компьютера и периферии і багато іншого.
Часто клієнти замовляють послугу очищення системного блоку. Послуга сухого чищення системного блоку коштує всього 50 грн.

Ми проводимо інструктаж правильного користування що б захистити комп’ютер від несправностей.

Так само ми встановлюємо всі необхідні драйвера для зовнішніх пристроїв таких як принтери та інші пристрої.

Ми відновлюємо комп’ютери після збою. Якщо ваш виндовс ще робочий то ми можемо правильно його налаштувати і видалити віруси. Вартість такої послуги 100 грн.

Проста очищення комп’ютера від сміття і його прискорення коштує 100 грн.

Ми можемо зберегти або перенести ваші дані на інші носії вартість послуги 50 грн. Так само ми можемо відновити дані на працездатному носії. Якщо ваша флешка або інший пристрій не відкривається і воно працює ми можемо дістати інформацію з нього.

При необхідному технічному ремонті ми можемо перевірити не працюючу плату і замінити її. Ми можемо порадити вам як модернізувати ваш комп’ютер і підрахуємо скільки це буде коштувати.

Ми налаштовуємо не тільки комп’ютери, але і принтери…

Якщо ви хочете зібрати хороший комп’ютер за доступною ціною. Ми можемо вас проконсультувати допомогти з вибором комплектуючих і зібрати системний блок. Так само забрати і доставити вам всі комплектуючі. Ціна договірна.

Ми можемо провести навчальний курс для придбання всіх необхідних навичок. Настройка компьютера на интернет.

Основними послугами нашої компанії є:
Встановлення та налаштування всього необхідного
Ремонт внутрішніх елементів комп’ютерів
Установка кращого і новітнього програмного забезпечення
Відновлення будь-яких даних

Ми ставимося до своєї роботи відповідально і не вимагаємо додаткових оплат у зв’язку з додатковими труднощами. Замовляючи комп’ютерну допомогу в Калвдіево, Немішаєве, Бучі, Ірпені ми надамо вам 10% знижку.

Настройку комп’ютера можна замовити разом і з іншими нашими послугами. При замовленні комплексного прибирання та налаштування комп’ютера ви отримаєте знижку на перестановку Віндовс 20%.

Батьківський контроль за комп’ютером ми можемо налаштувати для повного контролю батьків за діями дитини за комп’ютером. Навчимо користуватися цим.

Ми так само налаштовуємо комп’ютер під індивідуальні потреби кожного користувача. Ви можете уточнити перелік необхідних програм які буду присутній після перевстановлення.

При купівлі нового комп’ютера або ноутбука ми рекомендуємо вибирати його без Віндовс. Купівля ПК без віндосва заощадить вам достатньо великі грощі. Ми в свою чергу встановимо виндовс і поставимо всі необхідні програми настройка компьютера киев цена всього за 300 грн.

Замовляти виїзд нашого фахівця необхідно заздалегідь. Бажано це зробити за день до планованих робіт. Для роботи нашого фахівця необхідно лише підключення до інтернету і сам ПК.

Ми займаємося абсолютно усіма комп’ютерами не залежно від їх моделі та марки. Найдорожчі і потужні комп’ютери можуть гальмувати через неправильно встановленої виндовс. А так же гальмують від внутрішньої пилу.

Ми навчимо вас користуватися спеціальними програмами що б це не повторювалося. Ці програми ми попередньо встановимо на ваш комп’ютер. Настройка компьютера цена Клавдієво, Немішаєве, Буча, Ірпінь всього за 300 грн.

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE