1. Прибирання будинку
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Прибирання будинку

Прибирання будинку історично склалося, що жінки є берегинями чистоти в будинку. У наш час, займатися прибиранням може як жінка так і чоловік. Багато наших співвітчизників стверджують, що прибиранням повинна займатися жінка але, це на сьогоднішній день стало просто стереотипом з яким ми постійно боремося.

Прибирання будинку Буча

Прибирання будинку Буча

Велика кількість жінок стають на стільки самодостатніми, що перекладають турботи про чистоту будинку на служниць. У більшості випадків служниці хоч і виконують елементарні завдання для підтримки чистоти, але не можуть охопити весь професійний спектр за послугою прибирання будинку.

Прибирання будинку — це вже давно доступна послуга, як для елітних персон, так і для простих громадян. Є такі жінки, які ніколи б не довірили прибирання будинку комусь іншому. Але намагаючись встигнути за всім забувають про найголовніше, а саме про себе коханих.

Головна проблема 21 століття — катастрофічний брак часу. Коли наші клієнтки замовляють послугу прибирання будинку, вони просто дивуються чому вони не зробили цього раніше, бо якість прибирання на багато вище, вартість прибирання на багато дешевше, ніж займатися цим самому.

У наших клієнток з’являється достатньо часу для відвідування салонів краси та інших послуг допомагають зберегти їх красу. Так як прибирання будинку вже не займає їх дорогоцінний час, вони їм розпоряджаються в своє задоволення. Брак часу погано впливає на психологічний стан і відчуття щастя.

Головне поміняти своє ставлення до прибирання будинку. Проблема полягає в тому, що всі вважають це заняття дуже важким. Коли мова йде про професійне прибирання будинку, це звичайно ж не так. Ми застосовуємо у своїй роботі сучасну техніку та професійні миючі засоби. Це дозволяє нам справлятися з будь-якою складністю робіт. В результаті ми отримуємо високу якість за короткий проміжок часу.

Прибирання будинку у нашій клінінгової компанії займає не так вже багато часу. Якби ви самостійно займалися цим, ви б витратили тиждень на те, що ми встигаємо за день. Ми намагаємося зробити якісно прибирання будинку і вкладеться в один день по часу. Але це залежить також і від обсягу квадратних метрів. Багато часу займають лише елементи декору та інші елементи будинку. Чим їх більше, відповідно, прибирання буде триває довше.

Багато хто вважає прибирання вдома не вдячним заняттям, так як прибирати потрібно довго, а влаштувати безлад дуже швидко. Оскільки зазвичай прибирання будинку займає більшу частину часу однієї людини, то всі члени сім’ї з легкістю і зі швидкістю звуку, можуть зіпсувати настрій. Настрій під час прибирання, є ключовим фактором який в підсумку відбивається на якості та швидкості.

Коли ви живете в будинку зі своєю сім’єю і самостійно намагаєтеся підтримувати чистоту, ви в курсі скільки це забирає часу і сил. Коли всі навколо користуються санвузлами, кухнею, передпокою то встигнути зробити одночасно скрізь чистоту у вас ніяк не вийде. Під час прибирання будинку нашої Beste компанією, ми робимо прибирання поетапно, за технологією, що забезпечує блискучий результат.

Прибирання будинку

Щоб досягти постійної чистоти в будинку, ми радимо замовити у нас генеральне прибирання будинку і скласти план підтримують прибирань відповідно до комфортним для вас графіком. Коли в будинку є маленька дитина така схема прибирання максимально ефективна. Ми гарантуємо стерильність вашого будинку, якщо щомісяця робити генеральне прибирання і раз на тиждень, замовляти підтримуючу прибирання будинку.

Найголовніше, що при плануванні прибирання, ви значно заощадите ваші кошти, так як підтримуюча прибирання коштує менше ніж генеральна. Набагато простіше підтримувати чистоту, ніж прибирати трьох місячну бруд. У зв’язку з цим, наші співробітники на стільки звикають до вашого будинку, що роблять все набагато швидше і за меншу вартість. Коли людина постійно прибирає одне і теж, він досягає автоматизму в плані де, що і як відмити.

Генеральне прибирання будинку — це максимальний результат чистоти. Коли вам необхідно підготувати будинок до свята і не зіпсує собі настрій трудністю прибирання будинку, вам просто необхідна комплексне прибирання будинку. Ціна комплексного генерального прибирання будинку залежить від обсягу площі і кількості окремих елементів в будинку. У гривневому еквіваленті генеральне прибирання коштує від 15 грн. за квадратний метр. У цю вартість входить:

 • мийка підлоги
 • поверхнева прибирання кухні
 • мийка санвузла
 • протирання електроприладів
 • чистка радіаторів
 • чистка плінтусів
 • натирання меблів
 • мийка дверей

Всі інші послуги домовляються окремо, за окрему вартість, максимальний пакет комплексної генерального прибирання будинки вартістю від 25 грн. за квадратний метр. Включає вище перераховані послуги і ще:

 • миття вікон з двох сторін
 • мийку статі пором з ефектом дезінфекції
 • відбілювання швів плитки
 • мийка кухонних електроприладів зсередини
 • чистка фільтрів кондиціонерів
 • чищення жалюзі
 • суху і вологу чистку стін і стель
 • та багато іншого …

За бажанням, ви так само можете в комплексі замовити хімчистку меблів, хімчистку килимів та килимових покриттів, дрібний ремонт, налаштування ПК та інших електронних пристроїв …

Так само ми займаємося після будівельним або після ремонтна прибирання будинку, яке включає в себе вище перелічене генеральне прибирання а так само:

 • видалення наклейок з усіх поверхонь
 • розпакування меблів
 • винос і вивіз будівельного сміття
 • видалення будівельних плям з будь-яких типів поверхонь
 • чистка колекторів і доступних труб

Ми покажемо вам, що таке пральна чистота і блиск, ви будете себе почувати на багато краще і впевненіше замовивши наші послуги прибирання будинку. Ви більше не захочете прибирати самостійно, відчувши якість наших послуг. Вам більше не буде псувати настрій слово «прибирання», так як ви більше не побачите свій будинок брудним. Ви просто будете насолоджуватися заощадженим часом, який ви будете проводити в своє задоволення.

Прибирання будинку Буча

Прибирання будинку Буча

Мийка підлоги здійснюється різними способами, такими як звичайна мийка шваброю так і мийка підлоги із застосуванням парогенератора. Звичайна мийка підлоги не дає хороший результат при сильних забрудненнях. Коли підлоги сильно забруднені і давно не миті, ми спочатку підбираємо хороші і безпечний засіб, яке гарантує хороший результат і максимально безпечне. Якщо мова йде про підлогах з плитки, то ми спочатку пилососимо пил і бруд, потім наносимо розчин для плитки, втираємо його щітками або при великих обсягах натирачем. Потім змиваємо всю грязь чистою водою і моєму парогенератором. Якщо потрібно відчистити шви в плитці, приминається спеціальний засіб для швів і кожен шов обробляється вручну. Після всього цього бувають залишаються катишки бруду, які ми ще раз пилососимо. Таким чином ми домагаємося абсолютної чистоти плиткового статі в будинку.

Прибирання в будинку це так само і мийка підлоги який складається з ламінату, паркетної дошки або паркету. Для миття таких покриттів потрібні спеціальні знання та засоби так як вони сильно схильні до псування. Паркетні підлоги особливо бояться подряпин, тому їх потрібно пилососити спеціальною щіткою для пилососа, яка забезпечує мінімальне зіткнення і хорошу силу втягування пилососа. Ми максимально ретельно пилососимо паркетні, ламінатниє і інші підлоги, потім миємо підлоги парогенератором. Парогенератор за рахунок температури пари і миттєвого його випаровування, змушує відмитися більшість плям на таких покриттях. Ті плями які все ж залишилися, ми із застосуванням спеціальних засобів видаляємо вручну. Після повного очищення, застосовуються засоби захисту для паркету і ламінату, які зраджують їм блиск і захищають від зносу.

Зустрічаються також і ковролінові підлоги які необхідно чистити. Цим займаються наші фахівці з хімчистки. Детальну інформацію про хімчистка килимів та ковроліну, ви можете знайти на нашому сайті або зателефонувати нашому менеджеру і дізнатися у нього.

Мийка кухні — це довгий і трудомісткий процес, так як на кухні найбільше жирових та інших типів забруднень. Прибирання будинку включає в себе зовнішню мийку кухні — вона коштує трохи дешевше, так і з усіма нутрощами — вона коштує трохи дорожче.

Зовнішня мийка кухні це видалення жирових плям з усіх поверхонь, а так само зняття наклейок і слідів маркера або олівця. При цьому, все що знаходиться всередині, що не виймається. Протирається все з усіх доступних сторін, включаючи верх кухні під стелею, де як завжди найскладніші забруднення. Миється фартух кухні, плита зовні, витяжка і вся інша електротехніка.

Мийка раковини, часто має велику кількість калькового нальоту на кранах і на інших хромованих елементах. Ми з легкістю прибираємо будь шари нальоту так, що ваші хромовані вироби набувають первозданний блиск.

Прибирання будинку Буча

Прибирання будинку Буча

Внутрішня мийка кухні відрізняється від зовнішньої тим, що ми виймаємо все, що знаходиться всередині, миємо і ставимо все на свої місця. Так само миється духовка, мікрохвильовка, і витяжка всередині. Витяжка завжди має фільтр, який ми відчищаємо і він стає як новий.

Мийка санвузла — це напевно саме небажане заняття всіх. Так як воно завжди дуже трудомістке. При мийці санвузли, миється вся плитка від будь-яких типів забруднень. Миються унітази, біде, раковини, душові, ванні. Натираються і відчищаються все хромовані поверхні, протирається вся присутня меблі. Відмиваються всі світильники, вимикачі, регулятори. Складність мийки санвузла в стійкості налетних відкладень, з якими рідко справляється звичайна хімія. Для особливо складних випадків застосовується спеціальні кислоти. Після використання яких ми ретельно змиваємо все нейтралізатором. Часте явище в санвузлах, це грибковий чорний наліт на просіліконенних стиках. Це дуже складна проблема, яка з’являється через недоробки будівельників. Цей пліснявий наліт не бере навіть кислота, так як він просочується з самої стіни. У таких випадках ми пропонуємо вирізати заражений силікон цвіллю і замінити його на новий. Так як в майбутньому, якщо його не замінити, його площа істотно збільшується. Про цю послугу потрібно домовиться заздалегідь і ми не можемо гарантувати, що цвіль не вилізе назад, так як це помилки будівельників.

У кожному будинку є світильники, люстри, вимикачі, розетки та інші електронні пило збірники які ми протираємо від пилу. У деяких випадках, є необхідність розбирання світильників для якісної мийки. Вартість такої послуги договірна і вона залежить від доступності та оціночної вартості виробу, так як деякі люстри коштують ціле багатство.

Прибирання будинку включає в себе мийку радіаторів опалення. Вони чистятся парогенератором, який своїм паром збиває весь пил. Мити батареї всередині необхідно щоб в зимовий час вони видавали тільки тепло, без неприємного запаху горілого пилу. Якщо радіатор розбірний і сильно забруднений всередині, ми його розбираємо миємо і збираємо.

Натирання меблів проводиться під час прибирання будинку із застосуванням спеціальних поліролів, які перешкоджають прилипанню пилу до меблів і додають природного блиску. Є внутрішня і зовнішня мийка меблів. Зовнішня мийка проводиться без витягування всіх речей з меблів. Миються тільки фасадні поверхні такі як: дзеркала шаф купе, частина шафи між стелею і підлогою, і бічні частини.

При внутрішньому натирании меблів виймається все що знаходиться всередині і чиститься все навколо і ставиться назад. Так само видаляються всі сліди фломастерів, олівців і наклейок. Чистяться і натираються всі елементи фурнітури.

Чистка дверей — це невід’ємні процес прибирання будинку і він включає в себе, мийку рам дверей, мийку самих дверей, мийку скла якщо вони є. Так само видаляються сліди від мастила дверей і замкових щілин. З дверей видаляються всі наклейки і сліди маркерів, олівців. При бажанні замовника ми натираємо полірувальними засобами.

Прибирання будинку так само має багато додаткових послуг які ми надаємо разом з комплексною генеральним прибиранням будинку.

Миття вікон — це одне з найпопулярніших послуг, які додаю в комплекс наші замовники. Вартість таких послуг залежить від обсягу, складності та забрудненості вікон. Звичайне вікно на дві стулки з одного боку стоїть помити від 50 грн. При безкоштовному огляді нашого менеджера уточнюється повна вартість мийки всіх вікон. У зимовий час вікна миються тільки всередині. Коли на вулиці плюсова температура, вікна так само миються зовні. В повний комплекс мийки вікон входить: миття рам зовні і всередині, мийка скло пакету усередині рами, отдіранія наклейок і будівельних плям, само собою мийка самих стекол. Так само миється підвіконня і відлив.

Часто буває таке, що наклейки з зовнішнього боку зняли не вчасно і вони прикипіли до рами. Це особливі випадки, їх потрібно оглядати заздалегідь, тому що дуже часто видалити їх стає практично неможливо. Наша порада всім-всім — краще зняти наклейки з вікон відразу після установки, або попросити це зробити установників, оскільки надалі доведеться трохи доплатити за зняття наклейок. А нам неабияк помучитися, щоб не зіпсувати ваші вікна.

Чищення фільтрів кондиціонера — це наша нова додаткова послуга в комплекс прибирання будинку. Вона стала актуальною в останні роки, так як практично всі вже поставили кондиціонери а фільтри в кондиціонера вимагають чищення. Навіщо потрібно чистити кондиціонер? — Для того, що б уникнути повторного розпилення пилу у вашому будинку, так як кондиціонер не тільки створює клімат в приміщенні, він ще й чистить повітря і весь пил яку він чистить забивається в фільтрі. Кондиціонер потрібно чистити ще для того, що б він не поламався через скупчення великої кількості пилу. Коли фільтр в кондиціонера забитий, він починає видавати неприємний запах повітря в приміщенні.

Хімчистка жалюзі також може бути включена в комплекс прибирання будинку. Для замовлення цієї послуги зв’яжіться з нашим менеджерів, дізнайтеся у нього більш детальну інформацію.

Прибирання будинку Буча

Прибирання будинку Буча

Чистка стін так само часто необхідна при прибирання будинку. Особливо, коли стіни рельєфні і на них дуже легко накопичується пил. Для стін із стійкою поверхнею ми використовуємо потужний пилосос, який витягує всю пил з усіх тріщин і нерівних поверхонь. Якщо стіни вологостійкі, ми протираємо їх трохи вологою мікро фіброю яка ефективно збирає навіть найменші порошинки. Коли необхідно почистити стелі, ми їх просто змітаємо на підлогу спеціальною щіткою і пилососимо вже весь пил на підлозі.

Після будівельне після ремонтне генеральне прибирання будинку — це окрема послуга, яка відрізняється від звичайного прибирання тим, що ми стикаємося з великою кількістю після будівельних плям, таких як плями від фарби, клею та інших будівельних сумішей. Прибирання таких плям вимагає професійних знань з застосування хімії. Так само підбір кращих і безпечних професійних засобів.

Велика ймовірність того, що будівельні плями дуже часто настільки просочують матеріал, що відмити його стає неможливо, тому ми не можемо гарантувати 100% видалення всіх плям, так як ми стикаємося постійно з новими видами і складнощами видалення плям. Ми дуже вдячні виконробам і господарям, які турбуються про чистоту роботи своїх будівельників. Так як в багатьох випадках, якщо наприклад, підлогу не застелити спеціальним папером, то будівельники своїм взуттям часто його серйозно дряпають.

Післяремонтне прибирання будинку так само включає в себе розпакування і розстановку меблів. Багато замовляють так само хімчистка меблів після розпакування, щоб позбавиться запаху виробництва та інших неприємних запахів.

Прибирання будинку — це процес який самостійно можна робити постійно і ніколи не завершити. Але якщо ви користуєтеся нашими послугами, ви значно заощадите ваш час і кошти а так само, збережете чистоту вашого будинку без збитку нанесеного своїми руками.

Телефонуйте до будь-який зручний для вас час!

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE