1. Прибирання квартир після ремонту
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Прибирання квартир після ремонту

Прибирання квартир після ремонту Київ, Буча, Ірпінь та по всій Київській області. На сьогоднішній день стало дуже необхідною послугою, яка користується популярністю.

Прибирання квартир після ремонту всього за один робочий день!

За індивідуально оцінкою вартості звертайтесь за телефонами.

прибирання квартир після ремонтуПрибирання квартир після ремонту здійснюється зазвичай в декілька етапів, щоб досягти максимальної чистоти.

Перше прибирання після ремонту необхідно замовляти відразу, після закінчення робіт малярів та укладки покриттів підлоги. Це необхідно для того щоб відмити всі поверхні від дисперсіоного пилу.

Головна проблема прибирання після ремонту — наймеші частки пилу, які літають в повітрі та осідають на всіх поверхнях. Тому прибирати після ремонту необхідно декілька разів.

Після першого прибирання після ремонту встановлюють меблі, двері, освітлювальні прилади і т.д..

Коли ремонт повністю завершений та ВИ впевнені що ніяких більше будівельних робіт не буде. Необхідно ще одне генеральне прибирання після ремонту.

прибирання квартир після ремонтуЗазвичай подвійного професійного генерального прибирання після ремонту достатньо. Але трапляються випадки коли необхідне третє прибирання.

Прибирання квартир ціна залежить, в першу чергу, від площі приміщення по підлозі. Велику роль в формуванні ціни відіграє якість роботи майстрів. Частіше всього маляр і плиточник дуже неякісно виконують свою работу. Що завдає додаткових витрат на прибирання після ремонту.

Прибирання квартир можливе не тільки після ремонту. Ми надаємо послуги підтримуючого та генерерального прибирання квартир. На протязі місяця після попереднього замовлення діє знижка на генеральне прибирання до 50%. Підтримуюче прибирання можливе за графіком. Це може бути як наша компанія так і окремі співробітники. Якщо вам необхідні послуги прибиральниці за графіком, ми можемо підібрати вам найкращий варіант.

Що входить в звичайний комплекс послуги прибирання квартир після ремонту:

 1. Мийка вікон.
 2. Видалення забруднень в санвузлах.
 3. Суха та волога чистка всіх поверхонь від пилу.
 4. Прибирання сміття.
 5. Видалення плівок та наклейок.
 6. Чистка батарей.
 7. Мийка люстр, дверей, вимикачів…
 8. Чистка меблів зі всіх сторін з видаленням маркерів, олівців.
 9. Мийка дзеркал.
 10. Видалення пилу з зовні побутової техніки.

прибирання квартир після ремонтуДодатково можливо замовити:

 • Хімчистку м’яких меблів.
 • Мийку нестандартних вікон.
 • Зняття прикипілої плівки з вікон.
 • Видалення затірки з плитки.
 • Видалення великої кількості забруднень з підлоги спеціальною машиною.
 • Розстановка/перестановка меблів.
 • Мийку предметів високої вартості.
 • Підвішування гардин.
 • Мийку побутової техніки всередині.
 • Вивіз будівельного сміття понад 10 кг.

прибирання квартир після ремонтуПрибирання квартири це дуже клопітка справа, яка вимагає фізичної наснаги та професійних навичок. Прибирання квартир після ремонту — робота для професіоналів. Самостійне прибирання квартир після ремонту не зрівняти з професійним. Професійне прибирання квартир після ремонту відрізняється від самостійного:

 • Швидкістю — тому що працює мінімум два спеціалісти.
 • Якістю — ми використовуємо професійну хімію та техніку.
 • Комфортом — ви відпочиваєте, ми працюємо.
 • Вартістю — прибираючи самостійно ви витратите більше часу і хімії ніж ми.
 • Безпечністю — самостійно ви легко можете зіпсувати деякі матеріали.
 • Досвідченістю — ми відмиваємо майже будь-які вікна на будь-якому поверсі.

Якщо підрахувати всі витрати на самостійне прибирання квартир після ремонту. То вийде, що прибирання квартир київ ціна від нашої компанії значно нижче ніж ваш час, сили та гроші.

прибирання квартир після ремонтуВартість послуг прибирання квартир після ремонту Київ можливо визначити по телефону, так як багато деталей сучасних квартир дуже схожі. Але якщо у вас нестандартна ситуація, можливий безкоштовний виїзд менеджера для оцінки.

Приклади нестандартних ситуацій для оцінки менеджером:

 • Частіше за все випадки неякісної роботи майстрів — фарби, затірки та інші плями невідомого походження.
 • Нестандартні вікна, нетипова їх кількість або прикипіла плівка на рамах.
 • Площі приміщень які перевищують 150 м.кв..
 • Та інші випадки які унеможливлюють оцінку по телефону.

прибирання квартир після ремонтуПрибирання квартир будинків особняків майже не відрізняється між собою. Для професійного клінінгу, прибирання квартир після ремонту це справа одного дня. Ми обслуговуємо приміщення будь-якого типу та обсягу.

Наша компанія заснована на досвіді німецьких партнерів — тому ми є найкращим вибором в Україні. Завдяки високій потужності техніки Karcher та інших професійних марок, прибирання квартир після ремонту стає відповідним європейським стандартам чистоти приміщення.

Прибирання квартир після ремонту в Києві, Бучі, Ірпіні та в інших куточках Київської області доступне вже сьогодні.

Для того щоб замовити послугу прибирання квартир після ремонту в найзручніший для вас день необхідно телефонувати заздалегідь.

Зазвичай замовлення формуються за два тижні. Щоб уникнути проблем з вибором дати, бронюйте будь-ласка за два, три тижні. Бронювання дати абсолютно безкоштовне і ні до чого не зобов’язує.

прибирання квартир після ремонтуЗамовляючи послуги прибирання квартир після ремонту в компанії BESTE вам непотрібно нічого підготовлювати. Все необхідне для виконання послуг ми привозимо з собою. Для виконання послуги необхідний тільки доступ до води, каналізації та електрики.

В стандартний комплект для прибирання квартир після ремонту входить:

 • Пилосмок.
 • Професійний інвентар.
 • Хімія.
 • Драбини.
 • Та інша техніка по необхідності.

В нашій компанії працюють співробітники зі стажем роботи більше ніж 5 років. На нашому рахунку вже понад 1500 виконаних замовлень. Ми стрімко розвиваємось та маємо бездоганну репутацію.

Прибирання квартири поради клієнтам.

прибирання квартир після ремонтуВ нашій практиці зустрічалось дуже багато конфузів, пов’язаних з якістю будівельних робіт. Тому наші поради будуть доречні клієнтам які роблять ремонт вперше.

 • Перевірте якість сан-технічних з’єднань за допомогою надмірного тиску або хоча б відкрийте крани на деякий час. Чимало випадків затоплень від неякісних з’єднань.
 • Точний план будівельних робіт заощадить кошти, нерви та час.
 •  Якість роботи маляра залежить від проклеювання скотчу та захисних плівок. Якщо є сліди фарби особливо на рамах вікон, їх необхідно відразу видалити. Це повинен робити маляр, а не ми чи ви. Також захисний скотч знімається відразу після закінчення фарбування, а не після висихання.
 • Після укладення плитки та затірки швів, плитка повинна бути абсолютно чистою. Якщо на плитці наліт, то не факт, що після доби його можливо буде змити.
 • Золоте правило для наших клієнтів — повністю оплачувати роботи по фінішному оздобленню після проведення послуги прибирання квартир після ремонту.

прибирання квартир після ремонтуПрибирання квартир після ремонту — вже давно доступний сервіс в Києві, Буча, Ірпінь, Гостомель, Вишгород Ворзель. Та в інших містах Київської області.

Замовляючи послуги прибирання квартир після ремонту у компанії BESTE ви отримуєте високоякісний європейський сервіс!

Для замовлення послуг прибирання квартир після ремонту телефонуйте за будь-яким указаним номером. Та бронюйте вільні дати заздалегідь!

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE