1. Прибирання квартир Ірпінь
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Прибирання квартир Ірпінь

Прибирання квартир Ірпінь необхідна послуга для всіх людей хто проживають квартирах в Ірпені. Як жителі Ірпеня так і всі інші громадяни дуже багато часу проводять у своїй квартирі. Чистота в квартирі — це те до чого прагне кожен. Від чистоти приміщення дуже залежить загальний затишок. Лікарі стверджують, що в чистій квартирі здоровий дух.

прибирання квартир Ірпінь

прибирання квартир Ірпінь

Всі люди за своєю природою не люблять робити одне і теж постійно. Тому прибирання квартир Ірпінь необхідне кожному хто хоче підтримувати свою квартиру в ідеальній чистоті. Усе пов’язано з тим що самостійне прибирання дуже залежить від настрою. Роблячи прибирання квартири самостійно ми автоматично поступово знижуємо рівень якості для економії часу.

Сучасне професійне прибирання квартир Ірпінь не може зрівняється з щоденним самостійним. У наш час ми вже виключили навіть застосування швабр замінивши їх парогенератором. А професійні миючі засоби набагато краще справляються з забрудненнями. Ми використовуємо екологічні засоби. Кожен засіб підходить винятково для спеціальних матеріалів. Такий підхід дозволяє нам досягти вершин чистоти за дуже короткий час.

Головна проблема у людей які замовляють прибирання квартир Ірпінь є брак часу і повна відсутність бажання самостійно прибирати. Зараз час дуже дорого коштує і витрачати його на таке заняття як прибирання квартир Ірпінь не доцільно. Є на багато більше приємних занять. Заощаджений час краще приділити дітям це принесе більше користі.

прибирання квартир Ірпінь

прибирання квартир Ірпінь

Німці вважають, що кожною справою повинен займатися професіонал. Ми повністю згодні з цим твердженням. Люди, які розуміють, що замовити прибирання квартир Ірпінь дешевше і ефективніше ніж робити її самостійно.

Це пов’язано з тим що постійний досвід наших співробітників і знання технології роблять прибирання просто ідеальним! Самостійно добитися таких результатів практично не реально. Існує величезна різниця між професійним обладнанням і тим яке доступне в звичайному магазині. Та й просто купити хімії не знаючи технології навіть небезпечно для здоров’я.

Психологи стверджують, що постійна рутинна прибирання погано впливає на психологічний стан людини, яка це робить. Коли ти робиш одне і теж з дня на день, а результату не бачиш або ж результат не влаштовує. Все це накопичується в стрес. З цієї причини психологи стверджують, що найкращий подарунок дружині яка постійно прибирає вдома, буде замовлення разового професійного прибирання. Це ваша дружина оцінить більше ніж мільйони квітів та інших подарунків. Для таких випадків у нас є послуга прибирання в подарунок.

прибирання квартир Ірпінь

прибирання квартир Ірпінь

Послуга прибирання квартир Ірпінь в подарунок. Це відмінний подарунок близьким людям про яких ви дбаєте. Ви розповідаєте все про квартиру ваших близьких нашому менеджеру і він оцінює вартість навіть у телефонному режимі. Ви обираєте зручну дату і час ми гарантуємо якість. Оплата такої послуги може проводиться наперед або частинами. Всі деталі узгоджуються по телефону.

Наша компанія гарантує дбайливе ставлення до всього що є у вашому домі. Наші співробітники мають медичні довідки та освіту. При необхідності ми надаємо всі необхідні документи для вашого спокою. Ми надаємо самий повний пакет клінінгових та інших послуг з прибирання квартир Ірпінь.

Ми зацікавлені в постійних клієнтах нашої клінінгової компанії. Постійним клієнтам ми робимо знижки від 10 до 30% вартості послуг. Ми беремо приклад з німецьких клінінгових компанії які працюють за принципом «зроби добре, або переробляй». Наші фахівці так само і навчаються за цим принципом. Ми ретельно підходимо до питання підбору кадрів. Кожного співробітника ми навчаємо і перевіряємо на відсутність кримінального минулого.

прибирання квартир Ірпінь

прибирання квартир Ірпінь

Ціни на прибирання квартир Ірпінь:

 • Комплексна генеральне прибирання: від 15 грн / м.кв.
 • Прибирання після ремонту або будівництва: від 20 грн / м.кв.
 • Щотижневе підтримуюче прибирання: ціна договірна.

Вартість клінінгових послуг прибирання квартир Ірпінь залежить від багатьох факторів. Більш повну вартість ви можете дізнатися за телефоном або викликати безкоштовний виїзд менеджера. У будь-якому випадку вартість кв. м. комплексного прибирання не може коштувати вище 25 грн .. При замовленні прибирання квартир Ірпінь ви отримуєте безкоштовну дезінфекцію підлоги парогенератором.

Замовляючи додаткові послуги такі як хімчистка м’яких меблів, килимів, ковроліну або інші послуги ви отримуєте знижку 10%.

Якщо ви замовляєте прибирання квартир Ірпінь у нас вже другий раз вам знижка 20%.

Якщо ви порадили нас кому-небудь і ми виконали замовлення. Вам буде знижка 30% при замовленні наших послуг.

Знижки не поширюються на вартість мінімального замовлення 500 грн.

прибирання квартир Ірпінь

прибирання квартир Ірпінь

Комплексна генеральне прибирання квартир Ірпінь це послуга, яку замовляють для єдине разової повної і максимально ретельного прибирання будь-яких квартир. Така послуга не замінна перед святами і після них.

 • Ми видаляємо весь пил з усіх поверхонь.
 • Відмиваємо всю кухню по можливості відсовуємо техніку.
 • Змиваємо весь наліт в санвузлах.
 • Відмиваємо всі вікна і балкони до повного блиску.
 • Дезінфікуємо парогенератором підлоги, кухні, санвузли.
 • І багато іншого …

Прибирання квартир після ремонту або будівництва Ірпінь має всі теж що і генеральна комплексне прибирання і ще:

прибирання квартир Ірпінь

прибирання квартир Ірпінь

Видалення всіх наклейок.

 • Винесення сміття і при необхідності вивезення.
 • Видалення після будівельних плям з будь-яких поверхонь.
 • Протирання стін і стель від пилу.
 • Розпакування меблів.
 • І багато іншого …

Підтримуюче щотижневе прибирання квартир Ірпінь — це відмінний спосіб підтримки постійної чистоти вашої квартири на високому рівні. Замовляючи щотижня цю послугу після генерального прибирання ви заощадите час і гроші. Клієнти, яких ми щотижня обслуговуємо забули про самостійне прибирання. Вони насолоджуються постійної чистотою своєї квартири в Ірпені.

Вартість постійної щотижневого прибирання квартир Ірпінь залежить від обсягу квадратних метрів. Ціна для кожного індивідуальна і вона залежить від багатьох факторів. Середня ціна на таку послугу становить від 300 грн .. При оцінці послуги враховується чи необхідний виїзд бригади або одного співробітника з вашими засобами. Більш докладно ви можете проконсультуватися у нашого менеджера по телефону.

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE