1. Прибирання приміщень після ремонту
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Прибирання приміщень після ремонту

Прибирання приміщень після ремонту необхідне всім, хто закінчив ремонт. Багато хто вважає, що прибрати приміщення після ремонту можна самостійно. Але наш величезний досвід підтверджує, що дешевше буде замовити наші послуги прибирання приміщень під час і після закінчення ремонту. Багато хто і практично всі не знають які засоби необхідно застосувати для уникнення пошкоджень матеріалів і поверхонь.

Прибирання приміщень після ремонту

Прибирання приміщень після ремонту

У слідстві застосування не професійною хімії і техніки, завдається величезної шкоди вашому приміщенню. Ця шкода не тільки може бути візуальною: подряпини, втрата кольору … Але і значно небезпечніше — залишки хімічних засобів на кухні, що може призвести до отруєнь.
Ми рекомендуємо замовляти наше прибирання приміщень після ремонту. Ми відповідаємо за кращу якість і екологічність наших послуг. Ми робимо своє прибирання професійно на вищому рівні. Застосування професійної техніки і безпечних хімічних засобів гарантує якість.
Прибирання приміщень після ремонту складається:

 • Повне видалення пилу зі всіх видів поверхонь.
 • Вологе прибирання всіх типів поверхонь.
 • Натирання всього дерева, дверей і меблів спеціальними полі-ролями.
 • Мийка всього скла і дзеркал.
 • Зовнішня чистка всієї техніки і видалення наклейок.
 • Збір і винесення всього сміття.
 • Розпакування меблів.
 • Професійне миття вікон, балконів, перегородок.
 • Чищення та дезінфекція радіаторів.
 • Частка всіх освітлювальних елементів.
 • Миття і дезінфекція підлоги, плінтусів.
 • Чищення м’яких меблів пилосмоком.
 • Протирання пилу з усіх вимикачів, розеток та інших електроприладів.
 • Дезінфікувальна мийка всіх елементів сантехніки.
 • Мийка плитки видалення плям.
Прибирання приміщень після ремонту

Прибирання приміщень після ремонту

Скільки коштує професійне прибирання приміщень після ремонту?

Вартість наших послуг безумовно доступна кожному. Точну ціну ми не ставимо, бо однакових приміщень не буває. Все залежить від складності виконання, яку оцінює наш менеджер.
Щоб ви могли приблизно зорієнтуватися в ціні — вона не може бути менше 10 грн. за кв. метр і більше 25 грн. за кв. метр. Все залежить від об’єму приміщення. При великих обсягах існують знижки. Постійним клієнтам ми завжди йдемо на поступки. Ми зможемо з вами домовиться про доступну ціну.
Ціна прибирання приміщень після ремонту у нас — це найкраще поєднання ціни та кращої якості. Ми гарантуємо, що наші послуги набагато дешевші, ніж робити це самостійно. Якщо ви купите всю необхідну хімію та обладнання, вам це обійдеться в багато разів дорожче.
Існують німецькі правила прибирання приміщень після ремонту, які ми слідуємо. Завдяки цим технологіям, ми досягаємо максимальної чистоти в рекордно маленькі терміни. Час на прибирання приміщення після ремонту в середньому займає один день.
Під час прибирання виконується весь комплекс послуг зазначених вище. Але ви можете по необхідності додати інші послуги. Такі як:

Прибирання приміщень після ремонту

Прибирання приміщень після ремонту

 • Волога хімчистка м’яких меблів.
 • Волога хімчистка килимів і ковроліну.
 • Відбілювання швів плитки.
 • Вивіз будівельного сміття.
 • Заміна зіпсованої дошки ламінату, паркету, вінілу.
 • Заміна силікону у ванних приміщеннях (зазвичай через грибок).
 • Дрібний ремонт.

Прибирання приміщень після ремонту доступне у всій Київській області! При замовленні комплексного прибирання виїзд бригади в Київську область безкоштовно! При замовленні прибирання приміщень в Бучі, Ірпені, Києві, Гостомелі, Ворзелі, Святошино, Академмістечку, Немішаєве, Вишгороді та інших найближчих населених пунктах знижка 10%.
Наші співробітники — це професіонали з досвідом роботи. Ми прибираємо всі по німецькому слогану «Зроби краще за всіх, або переробляй». У всьому орієнтуємося на наших західних колег. Використовуємо кращу техніку для прибирання приміщень після ремонту. І найякіснішу хімію.
Головний секрет нашого прибирання полягає в підвищеній увазі до кожної дрібниці. У наших фахівців з досвідом виробився правильний підхід до кожного предмету що дозволяє зробити роботу чисто і швидко. Ми намагаємося прибирати з максимальною акуратністю і педантичністю до ваших речей. Незалежно це квартира, котедж, будинок або офіс наші фахівці приберуть все на вищому рівні чистоти.
Самостійно досягти такого рівня чистоти приміщення практично не реально. При прибиранні використовується потужна техніка. Але навіть з потужною технікою, не кожен зможе досягти успіху. Використовуючи сучасну техніку для кращого прибирання приміщень після ремонту ми тільки прискорюємо процес. А найголовніше — це чарівні руки наших співробітників.

Прибирання приміщень після ремонту

Прибирання приміщень після ремонту

При прибиранні після ремонту витрачається велика кількість зусиль. Наші співробітники кожен день працюючи в цій сфері, вже давно звикли до темпу і навантажень. Коли за справу береться проста людина, без досвіду, вона витратить набагато більше зусиль. Для прибирання приміщення понад 100 м.кв. необхідний праця як мінімум трьох осіб, що б встигнути зробити прибирання за один день.
Щоб уникнути безповоротного псування вашого нового майна. Необхідно замовляти прибирання приміщень після ремонту. У кожному ремонті є певні етапи. Найефективніше прибирання приміщення між цими етапами. В першу чергу ви збережете чистоту до закінчення ремонту.
Багато будівельників і навіть практично всі завдають шкоди вашому ремонту. Ми ще не бачили жодного ремонту, де б хоч щось будівельники не зіпсували. Вони навіть самі стверджують, що не буває ремонту без косяків. Але ми гарантуємо ремонт без косяків якщо ви замовите послугу постійного прибирання під час ремонту.

Прибирання приміщень після ремонту

Прибирання під час ремонту кращий спосіб перевірити якість роботи будівельників. При прибиранні приміщення стають видимі у приміщені після ремонту всі косяки кожного будівельника. При необхідності ми можемо скласти усний звіт.
Ушкодження паркету, фарба на різних покриттях, клей, суміші — це все може не відмитися. Ми використовуємо найкращі засоби. Але коли забруднення в’їдається в саму структуру матеріалу, відмити його практично не можливо. Дуже часто зустрічаються вікна з дерев’яною рамою. Така рама особливо боїться фасадних фарб. Дерев’яна рама за своєю структурою пориста і тому дуже часто не відмивається або дуже погано відмивається.
Ми можемо вас проконсультувати з правилами, які повинні дотримуватися будівельники під час робіт. Якщо дотримуватися всіх правил, то можна уникнути величезної кількості помилок будівельників. При ремонті приміщення необхідно дотримуватися технологій і правильну послідовність робіт.
Ми надаємо великий спектр послуг. Ви можете проконсультуватися по кожній з них по телефону або знайти інформацію на нашому сайті.

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE