1. Після будівельне прибирання Буча
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча — це найнеобхідніша послуга, якої потребують люди, які побудували свої будинки, квартири, офіси, магазини … Адже так хочеться скоріше відчути довгоочікуване закінчення будівельних робіт. Так не терпиться побачити в чистоті свої володіння.

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча

Кращий спосіб здійснити якісне і швидке після будівельне прибирання Буча — це звернеться в нашу клінінгову компанію. Ми займаємося після будівельним прибиранням приміщень ще з 2005 року. Наша компанія Beste має все необхідне обладнання та хімію. Всі фахівці постійно працюють і підвищують якість послуг.

Професійне після будівельне прибирання Буча під силу далеко не кожному. Для цього необхідний великий досвід і професійна хімія. Якщо за справу беруться не професіонали, то воно приречене на провал. Люди, які починають прибирати після будівельні забруднення самостійно, завдають самі собі більше шкоди, ніж того бажають. Мало того, що вони роблять це дуже довго, та ще й псують все покриття.

Одна наша клієнтка захотіла заощадити і запросила прибрати квартиру після будівництва свою сусідку. Сусідка погодилася і пообіцяла, що все буде блищати. Після цього прибирання сусідки господиня запросила на безкоштовний огляди вартості нашого менеджера. Наш менеджер був просто в шоці.

Миття вікон після будівельне прибирання Буча вийшло у цієї сусідки просто жахливою. Вона намагалася відмити мочалкою будівельні відходи на склі. У підсумку вона нічого не відмила і тільки сильно подряпала скло і наробила багато плям. Коли наш менеджер подивився на раму (вона була дерев’яна), він жахнувся. На ній були наклейки. Мало того, що частина наклейок залишилася, а інші були просто подряпані якимось гострим предметом.

Сусідка так само намагалася відмити підлогу від після будівельних забруднень. У неї замість цього вийшло втерти весь білий пил від шпаклівки в пори паркету. Так само в місцях, де будівельники приклеювали скотч, вона намагалася відтерти його і сильно подряпала паркет.

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча

Якщо ви викличте не нашу команду професіоналів, а людину без досвіду роботи в цій сфері, не виключено повторення цього сюжету. У підсумку господиня порахувала, що шкоди сусідка завдала набагато більше, ніж користі. Наш менеджер сказав їй, що гірше прибирання він ще не бачив. Пояснив, що наклейки ми приберемо без пошкоджень і скло ми відмиємо, але на них все рівно залишаться подряпини на пам’ять від сусідки. А паркет був пористим і без лаку. Після такої мийки його необхідно було шліфувати і лакувати.

У підсумку господині довелося з часом поміняти вікно і замовити у нас шліфування, лакування, і полірування паркету. Після цього вона викликала нас помити їй вже нове вікно і сказала, що кожною справою повинні займатися професіонали.

Ми займаємося після будівельне прибирання Буча.

Гарантуємо якість наших послуг. Так само ми надаємо послуги підтримуючого прибирання приміщень. Наші фахівці зроблять ідеальну прибирання будь-якого приміщення за один день. Ми використовуємо в роботі німецьку якісну хімію. Ми її перевіряємо і тестуємо постійно. Так само при необхідності можемо зробити екологічно чисте після будівельне прибирання Буча будь-якого приміщення з застосуванням професійної техніки.

Після проведення після будівельне прибирання Буча, ми рекомендуємо замовляти у нас генеральне прибирання раз на місяць і підтримуюче раз на тиждень. Вартість цих послуг буде значно менше, ніж після будівельне прибирання. Підтримуюче прибирання приміщень в Бучі — це якісний німецький сервіс за дуже доступними цінами.

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча

Ціни після будівельне прибирання Буча залежать від багатьох факторів і починаються від 15 грн. / М.кв. Детально ви можете проконсультуватися по телефону або замовити безкоштовний виїзд менеджера на оцінку вартості клінінгових послуг в Бучі. Ми завжди йдемо на зустріч кожному клієнту і домовляємося про доступній вартості послуг для вас. При оцінці вартості береться в облік кількість елементів в приміщенні, складність забруднень, обсяг і багато іншого. При великих обсягах значні знижки.

Наші ціни максимально відповідають критерію ціна — якість. Замовляючи послуги у нас ви отримуєте по-німецьки якісний сервіс, який максимально екологічний і орієнтований виключно на якісне після будівельне прибирання Буча. Багато компаній після прибирання значно збільшують ціну. Наша компанія гарантує збереження домовленої ціни і по завершенню послуг.

Замовляючи послугу після будівельне прибирання Буча ви отримуєте:

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча

  • Комплексну чистку будь-яких підлогових покриттів з дезінфекцією
  • Прибирання санвузлів (ванної та туалету) видалення нальоту з дезінфекцією
  • Вологе і сухе прибирання стель, стін та інших поверхонь
  • Чистку твердих меблів і дверей з поліролями
  • Мийку всіх скляних поверхонь (дзеркал, елементів декору, світильників і люстр)
  • Прибирання кухні і всіх її поверхонь
  • Винос і вивіз після будівельного сміття
  • Після будівельне миття вікон
  • Хімчистка м’яких меблів, жалюзі, килимів

Ми працюємо кожен день і навіть у вихідні щоб ви були задоволені чистотою вашого приміщення.

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча — це завдання не з простих, коли наші будівельники її забруднюють, чим завгодно, починаючи від будівельного пилу, закінчуючи різними клеями. Для успішного виконання такого завдання не обійтися без професійної хімії. Головне в цій справі не нашкодити. Наші співробітники з великим досвідом зіштовхуються кожен день з новими видами забруднень. Тому ми самостійно підбираємо все нові ефективні та безпечні засоби для якісної мийки підлоги.

У наш час дуже багато різновидів підлог. Ми чистимо будь-які поверхні: як ковролінові, так і паркетні. Для кожного типу підлог існують спеціальні професійні засоби для видалення забруднень, так і для їх захисту. Для сильно забруднених великих площ плитки використовується підлоготер. Так само він використовується для хімчистки великих обсягів ковроліну. Після повного очищення всієї підлоги проводиться дезінфекція парогенератором.

Після будівельне прибирання Буча санвузлів є непростим завданням для самих господарів, але не для нас. Ми очищаємо всі види забруднень в санвузлах. Саме типове після будівельне забруднення — це наліт на хромованій сантехніці з-за великого вмісту кальцію у воді. Такий же наліт присутній на плитці і раковині унітазу. Наші улюблені будівельники дуже часто зливають в унітаз відходи будівельних сумішей, які так само погано відмиваються без професійної хімії. У ванній так само відмиваються без плям всі скляні поверхні.

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча

Вологе і сухе після будівельне прибирання Буча полягає в протиранні і висмоктуванні пилу з елементів декору на стелі. Також протираються стіни від прилипання пилу. Рівні поверхні стійкі до впливу води натираються поліролями.

При після будівельне прибирання Буча чищенні твердих меблів видаляються всі сліди олівця, маркерів, наклейок. Меблі протирається з усіх боків і додатково натирається поліролями для підтримки блиску і захисту від пилу.

Після будівельне прибирання Буча дзеркальних і скляних поверхонь — це видалення всіх забруднень з них. У цей комплекс входить також протирання люстр, світильників, розеток, вимикачів та інших дрібних предметів декору.

Прибирання кухні після будівельне прибирання Буча включає в себе мийку всіх меблів з усіх боків. Дезінфекцію всіх поверхонь. Видалення всіх наклейок, маркерів, олівців. Протирання всіх електроприладів. Якщо є необхідність мийки електроприладів усередині і це обмовляється заздалегідь. Натираються хромовані елементи.

Після будівельне прибирання Буча

Після будівельне прибирання Буча

Винос і вивіз після будівельного сміття по завершенню прибирання. після будівельне прибирання Буча миття вікон проводиться тільки при +15 градусів на вулиці. Воно включає в себе мийку рами і скла з зовні і всередині мийку відливу і підвіконня.

При бажанні клієнта, ми також додатково виробляємо хімчистку м’яких меблів, килимів і жалюзі.

Телефонуйте! Ми завжди раді вас чути і допомогти в будь-який час доби!

 

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE