1. Стяжка підлоги
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Стяжка підлоги

Стяжка підлоги інформація для замовлення…

чистова-стяжка-підлогиНа даний момент існує два види стяжки підлоги:

  • Чорнова стяжка підлоги

  • Чистова стяжка підлоги

Різниця між ними в тому, що чорнова стяжка заливається товщиною від 3 до 15 см.  А чистова стяжка підлоги заливається від 5 мм. до 3 см.

Чорнова стяжка підлоги — має на меті вирівняти загальний рівень підлоги.

Чистова стяжка підлоги — вирівнює дефекти чорнової з точністю до міліметра. Деякі типи покриттів потребують ідеальної поверхні. Для укладки плитки зазвичай достатньо чорнової.

Чорнова стяжка використовується в нових будинках та квартирах. Також чорнова стяжка для теплої підлоги використовується для заливки труб та комунікацій теплої підлоги.

стяжка підлоги Для чорнової стяжки використовують:

  • Бетонні суміші
  • Теплоізоляційні
  • Сухі

Чистова стяжка підлоги виконується тільки самонівеюлюючою (самовирівнюючою) сумішшю.

Ми рекомендуємо всім використовувати теплоізоляційні стяжки. Їх також називають стяжка теплої підлоги.

Бетонна стяжка підлоги коштує трішки дешевше але ви втрачаєте більше коштів на обігрів в майбутньому. Бетонна стяжка підлоги ціна матеріалу не варта економії в порівнянні з теплоізоляційною. Бетонні стяжки можливо заливати в приміщеннях без опалення.

Суха стяжка підлоги не витримала випробування часом тому ми не рекомендуємо її використання.

Теплоізоляційна стяжка підлоги з пінопластом на який укладають труби опалення — це найефективніше. В Європі вже майже всі нові будинки та квартири обладнані за такою схемою.

стяжка-підлоги-київЯкщо Вам необхідно стяжка підлоги, то насамперед потрібно здійснити ремонт бетонної підлоги. Вартість стяжки підлоги Київ залежить від початкового стану підлоги. Якщо необхідно заливка підлоги при її початковій відсутності, то  ціна стяжки буде залежати від товщини шару.

Наприклад, укладання вінілової підлоги вимагає дуже рівної поверхні. А підготовка підлоги під ламінат —  набагато простіша. І це впливає на вартість. Наша компанія пропонує широкий вибір вартості стяжки підлоги. Ми працюємо згідно з німецькими рекомендаціями високої якості послуг —  заливки підлоги.

Від якісної заливки залежить подальший монтаж підлоги. Ми робимо ремонт підлоги у квартирі та  інших приміщеннях, надаючи   десятирічну гарантію якості робіт і при цьому ціна не вища,  ніж у конкурентів.

стяжка-підлоги-ціниМи підрахуємо, що потрібно для стяжки підлоги  і зробимо для Вас зручний кошторис робіт. Матеріали для стяжки підлоги слід вибирати не найдешевші,  тому що від цього залежить якість покриття.

На сьогоднішній день дуже широкий вибір стяжка підлоги Київ ціна, тому що дехто вважає, що це досить просто. Готовий з цим посперечатися: не знаючи технології стяжки підлоги,  можна зіпсувати дорогі матеріали і заподіяти шкоду. Наша компанія дає гарантію якості виконання робіт і при цьому ціни на стяжку підлоги максимально доступні.

Ми знаємо, як правильно укладати ламінат,  щоб він  радував Вас довгі роки.  Будь-яка технологія стяжки підлоги вимагає професійного досвіду. Ми використовуємо тільки види стяжки підлоги, які рекомендують німецькі технологи.

За довгі роки досвіду стяжка Київ ціна вийшла на високий професійний та доступний рівень. На сьогоднішній день стало актуальним укладання вінілової підлоги. А ламінат став вже пройденим етапом. Це все через те,  що укладання вінілової плитки набагато практичніше, ніж будь-яке інше підлогове покриття. Розцінки на стяжку підлоги під вініл трохи підвищилися, тому що потрібно забезпечити  високу якість роботи.

Вирівняти підлогу під вініл — це означає прибрати всі нерівності з точністю до 3 мм. Це вплинуло на ціну на стяжку підлоги. Наша компанія пропонує максимальну якість за розумну ціну стяжка підлоги. Дотримуючись технології стяжки підлоги,   яку ми запозичили в німецьких колег,  ми можемо гарантувати її високу витривалість.

Вінілова плитка повинна укладатися тільки на ідеально рівну та тверду поверхню.

Особливу увагу потрібно приділити клею для вінілу, бо  він запорука довговічності. Якщо ми зуміли вирівняти бетонну підлогу,  то неякісний або прострочений клей може зіпсувати всю роботу,  яка була зроблена до укладання стяжки.

Ціна стяжка підлоги у нашій компанії —  кращі цінові пропозиції доступні кожному клієнту, який хоче замовити послугу «вінілова плитка укладка» від кращих спеціалістів.

Скільки коштує вирівняти підлогу? Це залежить від багатьох факторів, більш точний розрахунок вартості можливий тільки після детального огляду нашим фахівцем. В основу береться стяжка ціна за метр помножений на товщину шару стяжки. Якщо товщина стандартна до 5 мм, то ціна  стяжки  буде коштувати від 100 грн. за квадратний метр в залежності від об’єму.

Стяжка пола

Стяжка пола

Ціни на ремонт підлоги дуже відносні і вимагають особистого огляду нашого фахівця. Що стосується підготовки підлоги під ламінат.  Можливо обійтися без чистової стяжки підлоги, відшліфувати або/та покласти його на спеціальну підстилку. Але все треба оглядати і розраховувати, тому краще зателефонувати нам і ми з Вами уточнимо всі деталі на місці. Ми створимо для вас кошторис і прорахуємо вартість нашої роботи та необхідних матеріалів. Наші ціни на стяжку підлоги доступні кожному!  ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE