1. Укладання вінілу
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Укладання вінілу

Професійне укладання вінілу в Києві та області!

Укладання вінілу — найкраще рішення для довговічного підлогового покриття.

Сучасні вінілові плити нагадують ламінат. Але не варто плутати вініл і ламінат. На перший погляд ламінат і вініл дуже схожі, але варто взяти в руки ці два матеріали і ви відчуєте різницю.

укладка вінілу Буча

укладка вінілу Буча

Вінілова підлога відрізняється:

  • Відмінною шумо ізоляцією
  • Супер стійкістю від пошкоджень
  • Еластичністю
  • Не боїться води
  • Тонкістю
  • Не вимагає підкладки
  • І багато іншого …

Укладання вінілу можливе в будь-яких типах приміщень. Починаючи від складських приміщень, закінчуючи ванними кімнатами. Цей матеріал повністю екологічний. Його використовують навіть у ванних і душових кімнатах так як він не боїться вологи.

Укладання вінілу використовується так само для стін і дизайнерських стель. Це пов’язано в з тим, що вініл не вимагає ніяких підкладок. Вініл можна просто покласти, так і приклеїти.

Деякі типи вінілу відразу йдуть від виробника з клейкими стиками. Що дозволяє склеїти його в один цілий матеріал. Єдине, що боїться вініл — це порізи гострими предметами. Тому багато не беруть вініл з клейкими стиками, щоб у майбутньому було легко змінити зіпсований шматок.

Правильне укладання вінілу економить велику кількість квадратних метрів матеріалу.

Ми рекомендуємо стандартний спосіб укладання вінілу. Цей спосіб максимально економічний з точки зору економії матеріалу. Це пояснюється тим, що довгі смуги будуть менше різатися і від цього ми отримуємо істотну економію. Стики не повинні перетинатися по паралелі. Намагаючись цього уникнути необхідно відрізати невдалу частину. У цьому і є недолік укладання вінілу паралельно.

укладання вінілу Буча

укладання вінілу Буча

Щоб дізнатися необхідну кількість матеріалу для укладання вінілу, необхідно поміряти приміщення і до його квадратури додати від 10 до 20%. Таким чином, ці відсотки допоможуть перекрити відходи і вони страхують від помилки укладальника.

Єдине, що обов’язково необхідно зробити після покупки вінілу, це дати йому добу постояти в кімнаті, де він буде лежати. Як і будь-який інший матеріал, вплив температур на вініл існує. Всім відомо, що при замерзанні матеріал звужується, а при нагріванні збільшується. Тому температура матеріалу повинна бути ідентична з приміщенням. Температура приміщення для укладання вінілу має бути не менше 15 градусів.

Укладання вінілу повинне проводиться тільки на суху підлогу, якщо мова йде про бетонне покриття. Якщо покласти вініл на вологу бетонну підлогу, то не виключено, що ви його зіпсуєте. Вініл сам по собі гідроізолятор, він не пропускає вологу. При висиханні волога буде підніматися під вініл і в підсумку накопичуватися. У першу чергу, ви відчуєте неприємний запах в приміщенні. Після того як заглянете під вініл, там уже миттєво утворюється грибок, який з бетону дуже важко вивести. У підсумку ви не тільки зіпсуєте вініл але і всю заливку підлоги.

Укладання вінілу робиться практично на будь-яку поверхню. Єдина умова — це не повинно бути перепадів більше 6 мм або ж з ямами.

Укладання вінілу можлива навіть на стару плитку, лінолеум, дерево головне тільки дотримуватися технології.

Розпакування вінілу має бути безпосередньо перед укладанням самого покриття.

Якщо навіть деякі замки вінілу пошкоджені це не страшно тому, що вініл легко гнеться і відновлює форму. Само собою, підлогу перед укладанням вінілу необхідно добре пропилососити. Дотримуватися температурного режиму необхідно і під час укладання. Категорично не допускається укладання вінілу при мінусовій температурі.

укладання вінілу Буча

укладання вінілу Буча

Укладання вінілу можливе, як із застосуванням клею Bona так і без клею. Але ми радимо все ж клеїти, тому що це набагато довговічніше. Обов’язково приклеювати вініл необхідно тільки тоді, коли ми говоримо про приміщення з великим навантаженням або активною зоною. Так як цей матеріал досить тонкий і еластичний, приклеївши його, можна використовувати в будь-яких цілях.

Ми навіть перевіряли його міцність жіночими тонкими шпильками і кріслами на колесах. Результат нас дуже здивував. Вам навіть не доведеться наклеювати на меблі прокладки проти подряпин так як цей матеріал їх абсолютно не боїться. Вініл так само є абсолютно не слизьке покриттям на відміну від плитки, ламінату чи паркету.

На ринку клеїв існує багато різних клеїв для вінілу. Але ми як воістину фірма побудована на німецькій якості можемо гарантувати його тільки з клеєм від кращої німецької компанії Bona. Якість цього клею для вінілу протестовано вже багатьма роками випробувань. Цей клей є прабатьком всіх тих клеїв, які ви бачите на ринку. Вибір клею достатньо важливий для якісного укладання вінілу. Якщо ви заощадите на клеї, ви можете втратити більше, зіпсувати ним весь вініл.

При купівлі клею для укладання вінілу так само необхідно дивитися дату виготовлення, так як він має термін придатності.

Кращий клей для вінілу виготовляють в Німеччині. Так як відстань 2500 тис. Км, то не виключено що цей клей по дорозі міг перемерзати. Дата виготовлення повинна бути максимум місячної давнини, в іншому випадку можна купити вже зіпсований клей.

Укладання вінілу можливе різними напрямками. Різниця полягає лише в економії матеріалу. Для якісного укладання вінілу необхідний спеціальний зубчастий шпатель, який призначений для рівномірного нанесення шару клею на основу. Правильне нанесення клею — запорука якісного приклеювання вінілу. Зубчасті шпателі бувають дуже різними і відрізняються розміром розрізів. Для нанесення клею під вініл необхідний шпатель з маленькими розрізами. Розрізи в шпателе регулюють кількість нанесеного клею.

При укладанні вінілу необхідно не допускати повітряних скупчень. Матеріал досить гнучкий і в місці скупчення повітря буде недостатнє приклеювання. Що б цього уникнути, наші фахівці використовують спеціальний валик, яким викочують надлишки повітря і клею.

Різка вінілу в багатьох аспектах нагадує різання гіпсокартону. Для цього застосовуються звичайний канцелярський ніж і електролобзик. Для розрізу листа вінілу необхідно прорізати його зверху по заздалегідь зазначеної косинцем лінії і зламати вручну. Після цього необхідно прорізати ще знизу.

Для підрізування геометричних деталей необхідно використовувати лекала. Вирізати різні геометричні фігури краще електролобзиком. Як і всі інші види покриття, вініл потребує зазори між стінкою і вінілом. Важливо дати клею висохнути. Протягом двох діб не навантажувати вініл.

За більш детальною інформацією по укладанні вінілу звертайтеся до нашого менеджера. Ми займаємося укладанням паркету, укладанням вінілу та інших покриттів. Будемо раді Вам допомогти!

укладання вінілу Буча

укладання вінілу Буча

 

 

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE