1. Укладання ламінату
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Укладання ламінату

В цій статті ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію для замовлення послуги укладання ламінату в Києві та Київській області.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо послуги укладання ламінату ціна — кослультація по телефону абсолютно БЕЗКОШТОВНА!

Укладання ламінату — це найдоступніше, за співвідношенням ціни і якості, покриття підлоги. Зовнішній вигляд залежить від типу та фактури. Всесвітнє визнання ламінат отримав за свої лідерські якості, такі як швидкість укладання, надійність, кольорова гамма …

укладання ламінату

Якщо говорити про складні дизайнерських рішеннях, укладання ламінату ціна так само ідеально підійде для втілення будь-яких ідей. Завдяки своєму замку, він прекрасно поєднується і не розходиться створюючи враження суцільного матеріалу.

вартість-укладання-ламінатуУкладання ламінату Київ це також і швидкий процес. Розміри дошки ламінату досить великі і можна за короткий час укладати великі площі.

Все, що вам необхідно зробити перед укладанням ламінату Київ — це вибрати його з безлічі видів. Найпопулярніші — це вологостійкі і з підвищеною зносостійкістю. Вам необхідно визначиться, що для вас є головним критерієм вибору. Якщо ви відштовхуєтеся від ціни, то не виключено, що такий ламінат не буде довговічним і його укладання буде суцільною катастрофою.

Ми радимо відштовхуватися від його призначення, по-перше необхідно визначити в якому саме приміщенні ламінат буде лежати максимально довговічно. Якщо приміщення тепле сухе і поблизу ніде немає джерел вологи, то вам не потрібно переплачувати за вологостійкість. Але в іншому випадку, якщо приміщення контактує з вологою то це критично необхідно.

Укладання ламінату можливе лише після завершення всіх брудних будівельних робіт.

способи-укладання-ламінатуТемпература в приміщенні повинна бути в межах 15 градусів Цельсія і вище. Вологість підлоги також критично важливо перевіряти. Потрібно упевниться в рівності підлоги. Укладання ламінату проводиться тільки коли при двометровому рівні, щілинка між рівнем і підлогою не перевищує 3 мм.

Укладання ламінату на бетонну підлогу з більшою нерівністю не може гарантувати довгий строк експлуатації. Якщо вам необхідно вирівняти підлогу, ми із задоволенням вам допоможемо. Наші клієнти постійно замовляють послугу вирівнювання підлоги перед BESTE укладання ламінату. Ми, практично, ще не зустрічали підлог, які відразу відповідали б вимогам для якісного укладання ламінату ціна.

Вирівнювання підлоги перед укладанням ламінату може складатися з декількох етапів, залежно від рівності підлоги. В першу чергу ми ретельно шліфуємо підлогу, щоб відшліфувати все що стирчить і те, що вже відкололося. Після цього підлога ґрунтується спеціальною ґрунтовкою, яка в майбутньому надає необхідну адгезію з вирівнювальну сумішшю.

Технологія укладання ламінату, вимагає ретельного підбору вирівнювальної суміші.

Вирівнювальна суміш не повинна містити великих піщинок або затверділих фрагментів. При додаванні однакової кількості води, консистенція розчину повинна бути однаковою. При вирівнюванні підлоги необхідно безперервно подавати суміш, щоб домогтися рівності.

Після вирівнювання підлоги необхідно почекати до повного висихання. Після цього, можна стелити гідробарєр і підстилку. Підстилки бувають дуже різні, найпоширеніша це зі спіненого поліетилену.

Технологія укладання ламінату деяких видів на електричний підігрів підлоги не допускається. Ламінат підходить більше під водне опалення підлоги. Поверхня підлоги так само не повинна нагріватися більше встановленої виробником температури, так як це зашкодить його властивостям.

Технологія укладання ламінату — важливо дотримуватися відстань між стінкою і ламінатом.

укладання ламінату київПісля укладання ламінат розширюється та звужується і тому необхідно залишати ці зазори, щоб він ніде не піднявся. Залежно від виробника, зазори бувають різні. Але в більшості випадків він становить від 5 мм до 1,5 см від стіни. Можна звичайно зробити і більше, але необхідно дивитися на плінтус, а саме на ту відстань, яку він перекриває.

Для зручності при укладанні ламінату використовують спеціальні клини. Вони необхідні для утримування ламінату на одній відстані від стінки. При укладанні необхідно притискати ламінат один до одного і якщо не встановити клини, зазору може взагалі не вийти. Замість клинів, можна використовувати залишки ламінату завтовшки 1 см. У багатьох випадках товщина ламінату 1 см. Так що його нарізка, ідеально підходить під клини.

укладання-ламінату-на-дерев'яну-підлогуПравильне укладання ламінату завжди має відходи.

При покупці ламінату потрібно брати в середньому мінімум на 7% більше ніж площа приміщення. Якщо говорити про багатокутні кімнати або укладання по діагоналі то необхідно збільшити до 20%, так як при підрізання і правильному укладанні, необхідно дотримуватися відстань між поперечними швами. У багатокутних і не симметричных кімнатах найбільше відходів.

Якщо вам необхідно порахувати, скільки це буде пачок, то в середньому в пачці ламінату близько 2-3 кв.м. Завжди краще взяти більше і потім відвезти, ніж взяти мало, а потім в магазині не виявиться взагалі точно такого ж матеріалу. Розмір і товщина завжди різні, так буває в пачці може бути до 4 кв.м. але тоненького. У більшості випадків якісний ламінат йде по 2 кв.м. в пачці.

Укладати ламінат можна тільки після того, як він хоча б добу простоїть в приміщенні, де він буде укладатись. Важливий момент його не слід відкривати, навіть коли він лежить у тій самій кімнаті. Залишати на день необхідно щоб зрівняти температури в кімнаті і в пачці ламінату.

У процесі укладання ламінату, все ретельно пилососимо для виключення попадання сміття в замки і для збереження максимальної чистоти роботи. Укладання ламінату, проводиться після виконання всіх вимог технології. Починається укладання ламінату з кута. Кожна нова стрічка ламінату починається з залишку попереднього. При цьому необхідно, щоб паралельні поперечні стики не перетинались ближче ніж 1/3 один з одним.

укладка ламінату Буча

Різка ламінату проводиться електролобзиком, але може проводиться будь-яким інструментом для різання дерева.

Для точного визначення шматка необхідно перевернути ламінат і уперти його до стінки, не забуваючи залишити відступ в сантиметр. Після такої процедури точність відступу дуже велика. Необхідно не забувати вставляти кілочки під час укладання кожного нового ряду. Укладання якісного ламінату повинне проводиться легко, без застосування молотків та інших інструментів. Якщо у вас ламінат якісний та легко не ввійшов, то значить є якась проблема, яку необхідно виявити. Уважно огляньте ламінат на предмет дефектів і сколів.

Укладання ламінату Київ залежить від виробника, один тип потрібно спочатку вставляти подовжню частину, потім поперечну а в деяких, зовсім навпаки.

укладання-ламінату-по-діагоналіСаме трудомістке в процесі укладання ламінату, це наявність нерівних кутів і виступів труб опалення. Ці кути вимагають правильного виміру, так як відстань в один сантиметр має дотримуватися скрізь. Якщо воно буде більше, плінтус не перекриє і буде дірка. Для визначення кута існує спеціальний кутник, який допомагає зафіксувати правильний кут і перенести його на ламінат. Коли необхідно покласти ламінат в круглій кімнаті так само необхідна наявність спеціального пристосування, яке вимірює коло.

Коли вам необхідно підрізати ламінат під труби опалення тут необхідний досвід. Здавалося б, точно вирізати дірку може кожен. Але на практиці точно потрапити важкувато та й необхідно якось вставити в паз. Вирізаючи дірку під трубу необхідно не забувати про сантиметр зазору. Така дірка виглядає досить негарно, але існує багато декоративних кілець, які можна підібрати за розміром труби. Що б їх надіти необхідно їх розрізати тоненькою пилою дуже акуратно що б потім склеїти.

укладання-ламінату-цінаВажливо знати, що ламінат не можна укладати без термо швів на кожні 8 м. Якщо кімнати а дверях розділити термо швом то це суттєво вплине на подальшу експлуатацію в кращу сторону. Термо шов допомагає уникнути деформації у зв’язку з перепадом температур.

Укладання ламінату Київ — справа професіоналів.

Якщо це робиш кожен день — виходить набагато красивіше і охайніше ніж у людини, яка робить це в перші в житті. Це стосується навіть плінтусів. Багато хто любить дерев’яні плінтуси, але не знають того що плінтус відображає рівність стінки.  Тому якщо у вас криві стіни рекомендуємо купувати пластикові плінтуса, які повторюють нерівність стін.

укладка ламината Буча

Важливий момент при установці плінтуса — це повна відсутність кріплення до самого ламінату, бо ламінат сам по собі матеріал, який досить часто сходиться або розходиться, тому йому необхідний зазор між стінкою і самим ламінатом. Укладання ламінату не допускає прокладені проводки в кутку між стінкою і ламінатом. Для таких цілей є спеціальні плінтуса з спеціальним місцем.

Якщо вам необхідна послуга укладання ламінату, паркету, вінілу та інших підлогових покриттів, то Ви звернулися за адресою — наші BESTE професіонали будуть раді відповісти на всі ваші запитання

Для визначення об’єму необхідних послуг та їх вартості телефонуйте за номером та дізнавайтесь всю необхідну інформацію саме для ВАС!

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE