1. Укладання паркету
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Укладання паркету

вартість-укладання-паркетуУкладання паркету необхідне кожному, хто хоче ходити по самому натуральному покриттю.

На сьогоднішній день існує величезна кількість покриттів для підлоги. Паркет вже безліч років не поступається нікому звання найкращого покриття. Так як він створений з натурального дерева покритого лаком. Укладання паркету повинне бути максимально якісним, що б він прослужив Вам довгі роки.

Ми пропонуємо якісне укладання паркету за німецькими технологіями з гарантією якості.

правила-укладання-паркетуУкладання паркету ціна на клей від 70 грн. м2.

Укладання паркету на чорнову підлогу потребує вирівнювання нівеліром. Це рідка суміш яка виливається на стяжку та розгладжується спеціальним валиком. Товщина підбирається індивідуально. Ціна залежить від початкового стану підлоги.

Види укладання паркету зазвичай три (способи, методи):

Англійський — це коли поперечні стики посередині сусідньої дошки.

Ялинка — укладання невеликих дощечок під кутом 90 градусів між собою.

Плаваючий — коли поперечні стики розміщені хаотично але не менше третини сусідньої дошки.

Повна вартість укладання паркету найнижча при плаваючому методі.

Зараз багато фірм надають послуги укладання паркету на клей та інші послуги пов’язані з ним. Різниця між нами та іншими фірмами в тому, що ми працюємо з найкращими матеріалами та за німецькими технологіями.

укладання-паркету-на-клейНаприклад: ми не укладаємо паркет на фанеру або іншого типу підстилки.

Чому? — За німецькими технологіями паркет повинен лежати на рівній стяжці. Допустима норма рівності підлоги повинна становити не більше 5 мм на двох метрове правило.

Підлога перед укладання паркету повинна бути повністю сухий і прогрунтованою спеціальною ґрунтовкою.

технологія-укладання-паркетуУкладання паркету на фанеру неприпустимо. Це просто зайві кошти за роботу та матеріал. Більшість майстрів нав’язують таку технологію щоб більше заробити. При використанні фанери підлога піднімається щодо інших рівнів плиткових поверхонь. З’являтися бордюри якщо це не було передбачено в плані. А якщо в підлозі встановлено опалення підлоги його ефект значно зменшиться через фанеру.

Німецька якість укладення паркету на стяжку це гарантія 10 років відмінною експлуатації. Німці і ми працюємо за правилом «зроби добре, або переробляй». У кінцевому рахунку, купивши хороший паркет і замовивши укладання паркету у нас. Ви заощадите більше ніж через кілька років знову його міняти.

укладання-паркету-цінаМи беремо на себе роботи з вирівнювання підлоги до необхідної рівності для паркету. Вирівнювання підлоги відбувається методом заливання нівеліру. При великих нерівностях цю процедуру необхідно повторити. Перед укладанням паркету необхідно переконатися в повній сухості підлоги.

Після покупки, паркет потрібно занести в приміщення де він буде укладатись на цілу добу. При покупці і розвантаженні необхідно ретельно перевіряти герметичність заводської упаковки. Розпаковувати паркет можна тільки безпосередньо перед укладання паркету. Якщо герметична упаковка паркету була порушена то паркет вважається зіпсованим. При розгерметизації паркет втягує вологу та деформується.

Укладання паркету — це свого роду мистецтво, щоб зберегти якість паркету на довгі роки.

укладання-паркету-на-стяжкуПри дотриманні всіх технологій укладання паркету він буде служити дуже довго. Клей для паркету так само не можна купувати дешевий. Кращий виробник клею для паркету це німецька фірма Bona. Тільки з клеєм цієї фірми ми можемо гарантувати якість.

укладання-паркету-недорогоПри виборі паркету наша порада не купувати паркет який вимагає подальшої лакування та шліфування. Тому, що заводське полірування і лакування значно довше прослужить ніж навіть сама високоякісне шліфування і лакування. При виборі паркету так само необхідно враховувати класи сортування паркету так як при низькому класі більше дощок потрапить в сміття. Ми враховуємо бажання клієнта і якщо він хоче паркет з сучками то ми його покладемо.

Наша гарантія на укладання паркету це безкоштовний сервіс в тому випадку якщо паркет відклеївся.

укладання-паркету-на-стяжку-київІ це сталося з нашої вини. Так само якщо ви зіпсували паркет вм’ятинами або вологою ми можемо його відремонтувати за додаткову плату.

Ми так само займаємося видаленням старих покриттів підлоги. Важливо уточнити, що укладання паркету проводиться тільки після закінчення всіх будівельних робіт аж до фарбування стін і приклеювання шпалер. Приміщення має бути опалювальним і сухим. Паркет лягає завжди в останню чергу. Відмити від нього будівельні плями практично неможливо.

укладання-паркету-на-чорнову-підлогуНаші фахівці постійно проходять стажування в Німеччині і підвищують свої навички. З останніх наукових висновків німці підрахували, що самий довговічний паркет який лежить англійським способом укладання. Якщо у ВАС виникли запитання чи необхідно проконсультуватися з нашим менеджером телефонуйте зараз по телефону указаному в кінці сторінки.

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE