1. Хімчистка м’яких меблів
Телефон клининговой компании


БЕСПЛАТНАЯ
консультацияДобро пожаловать на сайт компании BESTE

У нас есть много полезной информации для ВАС!

Хімчистка м’яких меблів

Хімчистка м’яких меблів невід’ємна частина нашого м’якого життя, яке потребує майже все м’яке, що створено для комфорту навколо нас. М’які меблі в прямому сенсі слова оточила нас. Наші улюблені дивани та матраци на яких ми проводимо більшу частину нашого життя. Що вже говорити про м’які стільці і крісла, без яких не обходиться жодна людина.

Від чистоти м’яких меблів залежить ваш комфорт. Бо коли м’які меблі брудні або просто погано пахне, її не те що використовувати не хочеться, а й дивитися неприємно. Хімчистка м’яких меблів допоможе повернути вам колишній блиск м’яких меблів і приємний запах свіжості.

Навіть після покупки нових м’яких меблів багато покупців скаржаться на неприємний запах виробництва. Професійна хімчистка м’яких меблів відмінний спосіб позбудеться від внутрішньої бруду в меблів, так і від зовнішніх плям і неприємного запаху.

Для підтримки постійної ідеальної чистоти м’яких меблів рекомендується робити хімчистку м’яких меблів як мінімум раз на рік. Якщо не робити цього, то є велика ймовірність розвитку алергічних мікроорганізмів в тканини, які в кінцевому підсумку будуть погано впливати на ваше здоров’я і сон. Самостійно видалити білизняних кліщів, наприклад, практично неможливо, навіть якщо ви використовуєте яку то супер хімію. Намагаючись самостійно відчистити плями або затерти в більшості виходить тільки гірше.

Багато разів ми вже стикалися з проблемою, коли самі господарі намагалися почистити м’які меблі різними засобами. В результаті вони отримували як мінімум величезні плями, а так само і втрату кольору від застосування сильної хімії. Єдиним правильним виходом є професійна хімчистка м’яких меблів.

Коли за справу беруться наші професіонали, хімчистка м’яких меблів дає нове життя вашій старих меблів. Ми гарантуємо знищення мікроорганізмів, глибоку чистку м’яких меблів, екологічну безпеку використовуваної хімії.

Все що необхідно для хімчистка м’яких меблів, це зателефонувати або написати нам. Наш Beste менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. Beste Хімчистка м’яких меблів на дому, це якісний і сучасний сервіс який принесе приємну чистоту ваших меблів. Вам тільки необхідно визначиться з датою і часом хімчистки м’яких меблів.

Ціна хімчистка м’яких меблів завжди договірна, так як це залежить від складності та часу проведення робіт. Але можу вас запевнити що ціна вас приємно здивує і буде завжди прийнятною. Наприклад, хімчистка одного посадкового місця коштує від 50 грн.

Хімчистка м’яких меблів на ціну впливають:

  • наявність плям їх складність
  • якість матеріалу
  • стійкість забарвлення матеріалу
  • глибина проникнення плями
  • рельєфність вироби
  • витрачена хімія
  • витрачений час

Тому, ціна не може бути точною, так як не існує двох однакових плям або двох однаково брудних диванів. Хімчистка м’яких меблів гарантує видалення 90% плям більше не може гарантувати жодна клінінгова компанія. Наш BESTE безцінний досвід і хімічні дослідження плям дають максимальний результат. Так само ми пропонуємо величезну кількість інших клінінгових послуг таких як миття вікон, прибирання приміщень і багато іншого.

Добавить комментарий

© 2010 - 2024 BESTE